לקוח
ות נכבדים,

אני שמח להציג בפניכם את הגליון השני של "יעיל נוע NEWS". בהזדמנות זו, ברצוני לשתף אתכם במספר חידושים בחברה: 
החודש השלמנו את רכישת פעילותה של חברת K&K אנטיסטטיק ומיזוגה לתוך הקבוצה כתחום פעילות נוסף. K&K מתמחה בפיתוח, ייצור וייצוא פתרונות טקסטיל יעודיים לתעשייה הבטחונית ולתעשיות האלקטרוניקה: מגוון יחודי של ביגוד ומוצרי טקסטיל אנטי סטטיים, ביגוד וחומרים להגנה מפני קרינה בלתי מייננת,

מיגון ובידוד מפני חום ואש. חומרי הגלם מהם מיוצרים המוצרים הינם עמידים ואיכותיים ביותר ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. בשנות פעילותה הקצרות הצליחה K&K לבסס לה שם של יצרן מקצועי וספק מוביל לפתרונות טקסטיל יעודיים הן בארץ והן במדינות אירופה, ארה"ב, רוסיה ודרום אפריקה.
רכישת הפעילות של K&K עתידה להגדיל בין השאר גם את סל המוצרים המוצע ללקוחות החברה.
הנכם מוזמנים ללמוד עוד על פעילות התחום באתר: www.KK-fabrics.com.

בנוסף, אני שמח לבשר לכם על השקת יעיל נוע SHOP, אתר הקניות המקוון שלנו. מעתה, תוכלו לרכוש ממגוון  ממוצרי החברה בכל עת, בפשטות ובלחיצת כפתור www.yail-noa.co.il/shop.


בברכה,
אורן גור, מנכ"ל 

 
האם מטוסים מתעייפים?
כאשר אנו עולים על מטוס בדרכנו לחופשה (למי ששפר עליו מזלו) או לנסיעת עבודה (למי שחייבים) ומתרווחים במושבנו, האם אנו עוצרים לרגע לחשוב ממה בעצם מורכב המבנה בו אנו יושבים?
להמשך הכתבה 
 
"גשם" במכולה...?

בזמן הובלה ממושכת בים, חשופה תכולת המכולה לפגעי אקלים ובראשם נזקים מחשיפה ללחות גבוהה המאפיינת סביבה ימית. כיצד אם כן תגנו על רכושכם בהובלה ימית?
להמשך הכתבה

 
לנצל את המומנט...!
רובנו חווינו את החוויה המפוקפקת של החלפת צמיג עם תקר באמצע הדרך, תוך שכנוע מאומץ של הברגים להיפתח. גם הפעם (כמו הרבה דברים בחיים) זהו עניין של מומנט... 
להמשך הכתבה
  
 
טיפים לעבודה בריאה מול המחשב
רובנו מבלים שעות רבות במהלך היום בעבודה מול מחשב. עבודה זו גורמת לנו לעיתים לכאבי ראש ועיניים, מתח בצוואר וטרדה מיותרת. לפניכם טיפים שיסייעו לכם בשיפור חווית העבודה שלכם.
להמשך הכתבה
 
חדש ביעיל נוע! 
אתר קניות מקוון לרכישה באינטרנט  
לכניסה לחנות יעיל נוע SHOP, לחצו כאן.

מבצעים מיוחדים לרגל השקת האתר!

 
 הודעה זו נשלחת אליך לאחר שמסרת לנו את פרטיך במסגרת התעניינותך בפעילויות בקבוצת יעיל נוע. הפניה היא בדיוור ישיר מתוך מאגר מידע ממוחשב של החברה, הכולל מידע שמסרת לנו הקשור לפעילויות שנטלת בהן חלק או שהתעניינת בהן. המאגר משמש אותנו למשלוח הצעות ומידע הקשורות לפעילויות הקבוצה. יש באפשרותך לשנות פרטיך או להימחק מהמאגר באמצעות מייל חוזר או בטלפון 03-5509148. 


נשלח באמצעות inwise - מערכת לדיוור אלקטרוני ודפי נחיתה